تجارت ایران و ترکیه

صادرات میلگرد

ارسال های انجمن

عنوان پاسخ بازدید توسط
لیست قیمت قیر جی به همراه خدمات صادراتی 5 12523 asal021
کارنه تیر چیست؟ http://www.irangomrok.ir 0 3464 ticaret

صادرات میلگرد

                               

            صادرات میلگرد

      مشاوره :   00905541965030

 

 صادرات میلگرد یکی از اثربخش ترین فعالیت های سازنده درایران می باشد. شرکت بازرگانی شهرآهن، در پی سال ها تجربه و صادرات عملیاتی مقاطع آهن و فولاد به کشورهای عراق ، ترکیه ، قطر ، گرجستان ، ارمنستان ، ترکمنستان ، کویت ، عمان ، افغانستان ، پاکستان ، قبرس شمالی ، سوریه و ... توانسته است در حمایت از تولیدکنندگان نامی و پرتلاش کشور، بستر مناسبی برای عرضه مستقیم و بی واسطه محصولاد فولادی در کشورهای هدف ایجاد نماید. این مهم، امروزه با حمایت دولت و مشوق های صادراتی تسهیل گشته و رو به فزونی می باشد. مجموعه بازرگانی شهرآهن، این فرصت را غنیمت می شمارد تا تولیدکنندگان فولاد کشور اعم از میلگرد ، تیرآهن ، ورق گالوانیزه ، ورق سیاه ، نبشی ، ناودانی ، لوله گالوانیزه ، قوطی و پروفیل ، شمش و اسلب را در بازار جهانی معرفی نماید و همچنین کشورهای متعدد دیگری را بر پایه تجربیات خود، در جامعه هدف قرار داده و عرضه مقاطع فولادی کشور ایران را جهانی نماید که از مهمترین اهداف دپارتمان صادرات و بازرگانی مجموعه بزرگ ما در حوزه

 

صادرات آهن

است. 

 

میلگرد صادراتی

 

میلگرد صادراتی به عنوان یکی از پرتقاضاترین محصول فولادی از یک طرف، و از طرف دیگر نوسانات دلار و ارز ، قوانین لحظه ای گمرک و ... مشکلات خاص خود را ایجاد نموده است که نیاز به کارشناسان متخصص و مجرب در این زمینه دارد. شهرآهن این نوید را به شما می دهد که کارشناسان مجرب خود را با آگاهی و دانش کافی در تمامی امور صادرات و چالش های آن، با شما همراه سازد و تضمین می کند تا مسیر آسان و ایمنی را پیشرو داشته باشید.

اولین قدم در امر صادرات برای صادرکنندگان گرامی، آشنایی بیشتر با مراحل صادرات میلگرد است. از این رو کارشناسان شهرآهن، فرآیند صادرات میلگرد را برای شما به تصویر می کشند تا دید اجمالی نسبت به کلیات موضوع صادرات میلگرد پیدا نمایید. همچنین در آخر ، میلگرد صادراتی را در تمامی کشورهای همسایه اعم از عراق ، ترکیه ، گرجستان ، افغانستان، قبرس ، قطر و عمان مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین می توانید

 

قیمت میلگرد صادراتی

 

را در صفحه قیمت میلگرد مشاهده نمایید.

جهت دریافت اطلاعات درباره فرآیندهای صادراتی ، ممنوعیت های صادرات ، کارخانجات صادرکننده فولاد ، خدمات بازرگانی و سایر اطلاعات مورد نیاز در صادرات مقاطع فولادی نیز می توانید به صفحه تخصصی خدمات بازرگانی و مقالات صادراتی ما، مراجعه نمایید.

 

اینفوگرافی صفر تا صد صادرات میلگرد

 

اسناد و مدارک مورد نیاز جهت صادرات میلگرد

 

اسناد و مدارک مورد نیاز جهت صادرات میلگرد، اولین و مهمترین قدم برای

 

صادرات آهن

 

می باشد. درواقع اول باید اسناد و مدارک صادرات میلگرد را بشناسید تا بتوانید به راحتی و با برنامه ریزی شروع به صادرات نمایید. اسناد و مدارک مهم در صادرات میلگرد عبارتند از : 

 

کارت بازرگانی 

در این مورد فرد می تواند به صورت حقیقی و یا حقوقی اقدام به دریافت کارت بازرگانی نماید که به صورت شخصی و با نام خود صادرات را به انجام برساند. در غیر این صورت با استفاده از شرکت های معتبر بازرگانی، میتوانند محصولات خود را صادر نمایند. شرکت شهرآهن، به صورت تخصصی خدمات بازرگانی را جهت صادرات آهن از صفر تا صد، ارائه می نماید.

گواهی استاندارد

گواهی استاندارد، برای کالاهایی که صادرات آنها نیاز به مقررات اجباری استاندارد صادراتی دارد. در مورد صادرات آهن ، تمامی کشورها، گواهی استاندارد کارخانه تولیدکننده و آنالیز کیفیت محصول را نیاز دارند.

گواهی خرید (Invoice)

گواهی خرید یا فاکتور رسمی، صورت حسابی است که درآن تاریخ ، نام و نشانی خریدار و فروشنده ، شماره سفارش یا قرارداد ، تعداد یا مقدار ویا شرح کالا ، قیمت واحد ، قیمت کل ، نوع قرارداد وتعرفه گمرکی کالا به تفصیل ذکر شده است.

گواهی عدل بندی (Packing List)

عدل بندی، سندی است که مشخصات بار و محصول شامل وزن، تعداد، استاندارد و .... جهت حمل و نقل در آن قید می شود. این سند بویژه در تنوع کالا، اهمیت بالایی می یابد.

گواهی مبدأ

گواهی مبدا سندی است که جزییات بار صادر شده از کیفیت آن تا حمل و ترابری در بر دارد و تایید می نماید که کالا محصول کشور ایران است و میلگرد، محصول کدام تولیدکننده و با چه کیفیت بوده است. 

بارنامه حمل 

بطور کلی بارنامه، سند اصلی انتقال مالکیت کالا از فروشنده به خریدار است و دارای انواع مختلف می باشد مانند بارنامه هوایی – بارنامه دریایی – بارنامه راه آهن – بارنامه سراسری و بارنامه زمینی (کامیون)

کارنه تیر

کارنه تیر دفترچه ای است که برای عبور کالا بوسیله کامیون از کشورهای عضو ، بدون بازرسی دقیق و بدون تامین و دریافت حقوق و عوارض گمرکی صادر می شود .

 

مراحل صادرات میلگرد

 

صادرات میلگرد، نیز تخصص خاص خود را می طلبد. درست است که صادرات تمامی کالاها، یکسان است و تحت عنوان صادرات نام برده می شود ولی صادرات میلگرد به عنوان زیرمجموعه صادرات آهن و فولاد، علاوه بر مراحل عادی صادرات، اسناد خاصی نیاز دارد و همچنین مراحل آن نیز متفاوت با صادرات دیگر کالاهاست. از این رو کارشناسان شهرآهن، با آشنایی و آگاه نمودن بیشتر مخاطبان خود، آسودگی خاطر و هدفمندی را به ایشان عرضه می کنند تا درکنار یکدیگر، تجارتی امن و پایدار را داشته باشند. مراحل صادرات میلگرد به شرح زیر می باشد :

1- درخواست خرید

2- مذاکره و صدور پیش فاکتور

3- عقد قرارداد

4- صدور فاکتور رسمی

5- دریافت پیش پرداخت

6- تهیه و آماده سازی سفارش

7- عقد قرارداد حمل و بیمه

8- بارگیری و صدور عدل بندی

9- اظهار گمرک

10- اخذ گواهی مبدأ

11- تسویه مبلغ باقی مانده از قرارداد

12- ترخیص کالا از گمرک مرزی ایران

13- ارسال بار 

با توجه به فرآیند صادرات میلگرد، مشخص گردید که هریک از اسناد نام برده شده در کدام مرحله از مراحل صادرات میلگرد، مورد نیاز هستند و با آگاهی و شناخت، در جهت آماده سازی آنها، اقدام نمود.

به دلیل اجتناب از تکرار، توضیح کامل هر مرحله و اینکه مراحل به چه صورتی انجام می پذیرند را ، در صفحه صادرات فولاد مطالعه نمایید.

 

قیمت میلگرد صادراتی

 

قیمت میلگرد صادراتی ، یکی از مهم ترین و چالشی ترین بحث های صادرات میلگرد است. چه بسا در بازار آهن و فولاد، قیمت های مختلفی ارائه می گردد که مخاطب را دچار ابهام نموده و تزلزل و ترس را در وجود ایشان قوت می بخشد. اما واقعیت قیمت میلگرد صادراتی این است که تحت تاثیر عوامل متعدد و نیاز خریدار، تعیین و خریداری می گردد و نمی توان گفت تمامی میلگردهای صادراتی، قیمت یکسانی دارند. چه بسیار اتفاقاتی بوده است که به دلیل عدم شناخت خریدار و حتی فروشنده میلگرد از کیفیت و آنالیز میلگرد مورد نظر خریدار ، قیمتی بی اساس ارائه شده و همین امر موجب اعتماد گردیده و در انتها خسارات جبران ناپذیری به خریدار وارد نموده است.

پیشنهاد کارشناسان شهرآهن به خریداران گرامی، اعتماد در درجه اول بر پایه دانش، آگاهی و تخصص صادرکننده در امور بازرگانی و ترخیص کالا می باشد و در درجه دوم، قیمت میلگرد مطرح گردد. عواملی که در تعیین قیمت میلگرد صادراتی موثر هستند عبارتند از :

کیفیت میلگرد مورد نیاز خریدار

سایز میلگرد

استاندارد میلگرد (A1 , A2 , A3 , A4 )

نرخ ارز و دلار

قیمت جهانی فولاد

میزان تولید و تقاضای داخلی میلگرد

تعرفه های گمرکی

خدمات بازرگانی

کرایه حمل بار

شما خریداران گرامی، می توانید جهت استعلام قیمت میلگرد صادراتی ، دریافت مشاوره جهت کیفیت، استاندارد و کارخانه تولیدکننده میلگرد با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

صادرات میلگرد به ترکیه

 

صادرات میلگرد به ترکیه با توجه به

 
قیمت جهانی فولاد
 

امری منطقی و پربازده خواهد بود. کشور ترکیه با توجه به موقعیت و شرایط سیاسی و جغرافیایی و با گذر از رویدادهای مهم تاریخی، علاوه بر صادرات، واردات بسیاری از کالاها را از کشورهای دیگر پذیرا می باشد. مهمترین محصولات وارداتی آنها، سوخت، مواد شیمیایی و در سال های اخیر محصولات فولادی شامل میلگرد ، شمش و سنگ آهن بوده است. بیشترین واردات ترکیه از کشور روسیه با 12.8 درصد صورت می گیرد و ایران نیز 4% سهم واردات ترکیه را به خود اختصاص داده است. در حال حاضر ایران، 45 رقم کالای مورد نیاز ترکیه را، صادر می کند. از این رو ترکیه به ششمین بازار صادراتی ایران تبدیل شده است.
صادرات میلگرد به ترکیه از سه روش زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر است ولی 90 درصد حجم صادرات ایران به ترکیه، از طریق زمینی و مرز بازرگان صورت می پذیرد. برای آشنایی بیشتر با مرز بازرگان و سایر مرزهای صادراتی ترکیه، به صفحه مقالات شهرآهن مراجعه نمایید.
یکی از عوامل مهم و قابل تأمل در صادرات میلگرد به ترکیه، الزامات قانونی کشور ترکیه می باشد که در قالب گواهی استاندارد اجباری و آنالیز کیفیت میلگرد مطرح گردیده است. لذا میلگردهای صادراتی به کشور ترکیه، باید با آگاهی و شناخت کامل از بازار ترکیه و طبق الزامات قانونی آنها انتخاب و خریداری گردند که این امر با همراهی کارشناسان آگاه و باتجربه مجموعه ما، به سهولت امکان پذیر خواهد بود.

صادرات میلگرد به عراق

 

صادرات میلگرد به عراق پس از افت و خیزهای سیاسی و نابسامانی های 10 ساله اخیر آنها، به منظور بازسازی و احیاء کشور حائز اهمیت است که همین امر، فرصت بسیار مناسبی برای واحدهای تولیدکننده فولاد بویژه برای تولیدکندگان کشور همسایه آن یعنی ایران در امر ساختمان مهیا ساخت. از آنجا که عراق خود، در زمینه فولاد تولیدات چشمگیری ندارد، ناچار به واردات محصولات فولادی هستند. کشورهای صادرکننده کالا به عراق به ترتیب ترکیه، ایران ، چین و آمریکای جنوبی می باشد. ایران با سهم 17 درصدی از واردات عراق، در رتبه دوم زنجیره تامین قرار دارد. در حوزه ساختمان، پس از سیمان، آهن آلات بویژه میلگرد مهمترین محصول صادرشده به کشور عراق می باشد.

طی سال های اخیر به دلیل قیمت های مناسب تر و در نهایت هزینه های کمتر در تولید فولاد ایران، کاهش تعرفه گمرک عراق از صفر تا 5 درصد و معافیت مالیاتی در مناطق آزاد عراق، صادرات ایران به عراق افزایش پیدا کرده و بیشترین حجم واردات عراق را به خود اختصاص داده است. مناطق آزاد تجاری عراق شامل بصره ، نینوا ، الانبار و سلیمانیه است.

کیفیت و

 

استاندارد میلگرد صادراتی

 

به عراق با دیگر کشورها متفاوت است و غالباً سطح کیفی پایین تری نسبت به سایر کشورها دارا می باشد. صادرات به عراق نیز از سه طریق زمینی، هوایی و دریایی امکان پذیر می باشد ولی به طور کلی بیشترین روندهای صادراتی از مرزهای زمینی از جمله مهران و باشماق صورت می پذیرد. برای اطلاع از جزییات مرزهای عراق و نحوه

 

صادرات میلگرد

 

به عراق، به صفحه مقالات صادراتی و مرزهای عراق مراجعه نمایید.
تنها نکته حائز اهمیت در صادرات میلگرد به عراق ، عملیات گمرکی و کیفیت محصولات فولادی می باشد که مجموعه شهرآهن، تضمین می کند همراه شما باشد تا مسیری ایمن و پررونق تجاری را برای شما رقم بزند. 

شما می توانید قیمت کلیه محصولات فولادی صادراتی را در سایت ما مشاهده نمایید.

صادرات میلگرد به گرجستان

 

صادرات میلگرد به گرجستان که یکی از بازارهای هدف ایران می باشد، بسیار پرتقتضا است. پس از تصویب قانون همگرایی گرجستان به اتحادیه اروپا، گرجستان به بستر مناسبی جهت صادرات کالا تبدیل گردید. تا از این طریق کشورهای مختلف از جمله ایران، کالای خود را از طریق گرجستان به سایر کشورهای اروپایی و آمریکا صادر نمایند. همچنین با حذف شدن تعرفه گمرکی اجناس تولید شده در گرجستان، صادرات از طریق این کشور، بسیار محبوبیت یافت. بدین ترتیب تجار اروپایی و آمریکایی نیز دیگر ترسی از قوانین تنبیهی اقتصادی از سوی آمریکا در معامله با ایران، نخواهند داشت.

مهمترین محصولات صادراتی به گرجستان شامل مصالح ساختمانی بویژه

 

میلگرد صادراتی

 

می باشد. گرجستان نیز استاندارد و کیفیت خاصی را برای واردات میلگرد در نظر گرفته است. صادرات و روابط تجاری ایران با گرجستان از طریق مرزهای زمینی، هوایی و دریایی صورت می پذیرد. عمده ترین مبادله تجاری با گرجستان از طریق مرز زمینی بازرگان انجام می گردد. برای اطلاع بیشتر از چگونگی روابط تجاری و صادرات میلگرد به گرجستان و همچنین مرزهای صادراتی گرجستان، به صفحه مرزهای گرجستان و مقالات صادراتی رجوع نمایید.

از آنجاییکه بازار گرجستان فقط صادرات نیست بلکه فرصت های مناسبی جهت واردات کالا در مقابل صادرات دارد، لذا بازار گرجستان متفاوت از سایر بازارها می باشد. از این رو برای تجارتی موفق در کشور گرجستان، نیاز به مشاوره تخصصی و شناخت فرصت های بازار گرجستان و بازار داخل ایران، خواهید داشت. مجموعه شهرآهن، مشاوری امین و باتجربه، در این زمینه همراه شما خواهد بود تا تجارتی مداوم داشته باشید. 

صادرات میلگرد به افغانستان

 

صادرات میلگرد به افغانستان که از نظر اقتصادی، کشوری وابسته است و اقتصاد، امری مهم در زندگی ساکنین آن دارد، امری قابل توجه و تامل می باشد. از این رو افغانستان، یکی از بزرگترین بازارهای صادراتی در همسایگی ایران محسوب می شود. افغانستان بازار هدف کشور پاکستان نیز است ولی ایران با کیفیت بالاتر کالاهای خود، امنیت بیشتر تبادلات و همچنین هزینه تمام شده کمتر، بازار افغانستان را دست خود گرفته است و صادرات آن رو به فزونی است. افغانستان در تمامی کالا، وابسته به سایر کشورها است ولی حجم بالای صادرات از ایران شامل مواد ساختمانی از جمله میلگرد، سیمان و گچ می باشد.

در صادرات میلگرد به افغانستان، مهمترین عامل

 

قیمت میلگرد صادراتی

 

و هزینه تمام شده آن می باشد و کیفیت در رده دوم اهمیت قرار می گیرد. با این حال، مجموعه شهرآهن در عین مطلوبیت کیفیت، با هزینه مناسب، سعی در توسعه صادرات به افغانستان داشته است. مجموعه ما، مرجعی از تجارب و دانش است که تضمین می کند همراه شما باشد تا موفقیت در تجارت را تجربه نمایید.  

صادرات میلگرد به پاکستان

 

صادرات میلگرد به پاکستان که بازار مکمل ایران محسوب می شود، نقطه عطفی در صادرات ایران می باشد. بدین معنی که در ازای صادرات به این کشور، واردات نیز انجام می پذیرد ولی حجم صادرات بسیار بالاتر از واردات است. از این رو بازار پاکستان، یکی از بازارهای پررونق و مهم کشور ایران است. از جمله مهمترین کالاهای صادراتی به پاکستان، سوخت، آهن و فولاد بویژه میلگرد صادراتی و کلیه محصولات غذایی و پوشاک است.

مهمترین نکته در صادرات میلگرد به پاکستان، رقابتی بودن بازار این کشور می باشد. لذا قیمت میلگرد صادراتی به پاکستان و کیفیت آن باید مناسب باشد. همچنین به دلیل داشتن مرزهای متعدد، امور گمرکی و صادرات آهن، به دقت و تجارب زیادی نیاز دارد. تیم صادرات ما، این قول را به شما می دهد که صادراتی به سادگی خرید و فروش داخلی، برای شما رقم بزند.

صادرات میلگرد به قبرس

 

صادرات میلگرد به قبرس که عضوی از اتحادیه اروپا بوده وسیاست این کشور تجارت و سرمایه گذاری خارجی را آزاد گذاشته است و برا جذب سرمایه، نرخ تعرفه مالیاتی شرکت های خارجی را در کمترین مقدار خود قرار داده است، می تواند بازاری مطلوب برای تجار ایرانی باشد. از طرف دیگر قبرس خود مبدا صادرات به کشورهای اروپایی می باشد و در تحریم های امروزی، یک فرصت طلایی برای تجار ایرانی به شمار می رود.
از آنجا که بازار قبرس، یک بازار خدمات محور می باشد، محصولات فولاد و آهن بویژه میلگرد صادراتی، یکی از مهمترین محصولات مورد نیاز آنها می باشد. همچنین مرزهای دریایی و دسترسی به نقل و انتقالات دریایی، یک مزیت در صادرات میلگرد به قبرس می باشد. تیم صادرات شهرآهن، با شناخت کامل از بازار، اقتصاد و سیاست کشور قبرس و فرصت های پیش رو، می توانند تجارت شما را در سطح اروپا نیزگسترش دهند.

صادرات میلگرد به کویت

 

صادرات میلگرد به کویت فرصت بزرگی برای صادرکنندگان می باشد. بازارهای این کشور، پذیرای محصولات مختلف هستند که یکی از مهمترین آنها، صادرات فولاد و

 
صادرات میلگرد
 

می باشد.
مهمترین نکته در صادرات به کویت، ویژگی های بازار آنها است که محصولاتی با کیفیت و استاندارد را می پذیرند. لذا تیرآهن صادراتی به کویت، باید آنالیز و استانداردهای خاص آن کشور را داشته باشد که این مهم در صورتی محقق می گردد که تجربه و آگاهی لازم وجود داشته باشد. تیم صادرات ما، تجربه و شناخت استانداردها و صادرات میلگرد به کویت را در اختیار شما قرار می دهد.

صادرات میلگرد به عمان

 

صادرات میلگرد به عمان یکی از بهترین بازارهای صادراتی ایران می باشد. افزایش روابط تجاری با کشورهای دیگر جهان که در پی سرمایه حاصل از منابع نفتی و گاز صورت گرفته است، عمان را به بازار هدف مطلوب کشورها از جمله ایران تبدیل نموده است. به دلیل تولیدات نفتی، مهمترین محصولات مورد نیاز آنها تجهیزات و فولاد و آهن می باشد.

 

میلگرد صادراتی

 

بعد از سیمان، یکی از مهمترین محصولات صادراتی به عمان می باشد. مزیت برتر ایران نسبت به سایر کشورهای تجاری، همجواری جغرافیایی با عمان و داشتن مرزهای دریایی مشترک می باشد. استفاده از این مزیت و شناخت بازار تجاری عمان در احتیاجات خود، دو کلید طلایی برای تجارت با عمان است. تیم صادرات ما با آگاهی از بازار عمان، شما را تاجری بزرگ، خواهد نمود.

صادرات میلگرد به قطر

 

صادرات میلگرد به قطر طی سال های اخیر، با تاریک شدن روابط کشور قطر با کشورهای عربی همسایه، که بازار واردات این کشور از عربستان و امارات را تحت تاثیر قرار داده و این کشور به بازار مصرف مطلوبی برای سایر کشورها ازجمله ایران تبدیل گشته است، رونقی بیش از پی گرفته است. هرچند این بازار، هدف کوچکی برای ایران است ولی پتانسیل بالایی در جذب صادرات ایران و رشد اقتصادی خواهد داشت.
صادرات آهن آلات ، فولاد و چدن بویژه میلگرد صادراتی، مهمترین محصول صادراتی به قطر می باشد. مهمترین نکته حائز اهمیت در تجارت با قطر، روابط مالی و سیستم های بانکی کشور قطر می باشد. آشنایی با روش های مالی تجارت و گزینه های جایگزین در مشکلات سیستم بانکی دو کشور، مزیتی است که تیم صادرات شهرآهن، دراختیار شما قرار می دهد تا بازار قطر نیز در دستان شما باشد.

صادرات میلگرد به سوریه

 

صادرات میلگرد به سوریه که یکی از بهترین بازارهای هدف ایران در عین روابط تجاری و سیاسی مطلوب بوده است، بازاری موفق خواهد بود. چندی است به دلیل جنگ های داخلی از میزان سهولت تجارت کاسته شده است ولی همچنان یکی از بهترین بازارهای صادراتی می باشد و پذیرای حجم قابل توجهی از محصولات ایرانی است.
صادرات فولاد بویژه میلگرد صادراتی به سوریه، یکی از مهمترین محصولات مورد نیاز این کشور است. طبق توافقات تجاری صورت گرفته بین این دو کشور، تعرفه گمرک سوریه از محصولات ایرانی بسیار پایین بوده و همین امر، مشوقی برای افزایش صادرات میلگرد به این کشور می باشد. تیم صادرات شهرآهن، تمامی نکات لازم برای صادرات با سوریه را با آگاهی کامل به شما منتقل و تجارت شما را ایمن می سازد.

صادرات میلگرد به ارمنستان

 

صادرات میلگرد به ارمنستان که یکی از بهترین بازارهای هدف کشورهای ایران، پاکستان و گرجستان است، باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. با توجه به روابط تجاری موفق و توافق نامه های تجاری، فرصت بزرگی برای صادرات ایران به کشور ارمنستان وجود دارد که البته بخش اعظمی از مسیر طی شده است.

در حال حاضر بعد از محصولات غذایی ، قیر و فرآورده های نفتی، میلگرد صادراتی و فولاد بیشترین حجم صادرات به ارمنستان را به خود اختصاص داده اند. تنها نکته حائز اهمیت در بازار ارمنستان، شناخت نیاز بازار ارمنستان، توانایی ها و منابع کشوری و داخلی و همچنین ایجاد مزیت رقابتی در محصولات صادراتی است. آگاهی و دانش تیم صادرات شهرآهن، درتجارت با کشور ارمنستان با شما همراه خواهد بود.

صادرات میلگرد به ترکمنستان

 

صادرات میلگرد به ترکمنستان که دارای منابع غنی از نفت و گاز طبیعی است و برای تولیدات خود نیاز به تجهیزات و مصالح فلزی دارد، چشم انداز بزرگی را به همراه خواهد داشت. میلگرد صادراتی یکی از مهمترین محصولات فلزی صادراتی به کشور ترکمنستان می باشد. استان خراسان به دلیل همجواری با این کشور، در صادرات به ترکمنستان نقش مهمی را ایفا نموده است.

اهمیت صادرات میلگرد به ترکمنستان، به دلیل وجود نقاط مرزی مشترک که 4 مرز رسمی می باشد، است. بازار ترکمنستان، بازار هدف بسیار مناسبی برای تجار ایرانی می باشد ولی تغییرات لحظه ای قوانین گمرکی ترکمنستان موجب گردیده تجارت با این کشور چالش هایی نیز داشته باشد. تیم صادرات شهرآهن با آشنایی با قوانین گمرکی و راه حل های پیش رو، همچنین مجموعه شهرآهن با برخورداری از ارتباطات و نمایندگان مطرح در کشور ترکمنستان، تجارتی ساده و همیشگی را در این کشور برای شما رقم می زند.

 

این شرکت، مفتخر به همکاری با کارخانه های تولیدی و شرکت های بازرگانی، برای اجرای کلیه عملیات گمرکی مربوطه به صادرات مواد اولیه، محصولات آماده و ... از گمرکات کشور می باشد. در این راستا آماده ارائه خدمات مرتبط از جمله جذب وسیله نقلیه، انجام عملیات گمرکی، صدور گواهی نامه و پلمپ کالا در گمرک مبدا و نیز خروج از گمرک مرزی ایران می باشد.

همچنین کارشناسان زبده این مجموعه، آماده ارائه مشاوره های تخصصی به شما می باشد. جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره   00905541965030   تماس حاصل نمایید.

 
لایک : 0
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]